• Instant Whitening
  • Up to 8 shades whiter
  • Active stain remover
  • Strengthens the teeth
  • Clinically proven safe and effective
Professional teeth whitening kit for INSTANT results

Najczęściej zadawane pytania

Czy iWhite został przebadany klinicznie?

Tak, iWhite jest przebadanym klinicznie, bezpiecznym produktem o natychmiastowym działaniu, bez nadtlenku wodoru. Badania pokazały całkowity brak wrażliwości zębów.

Kto może wybielać swoje zęby za pomocą iWhite?

Każdy, kto pragnie mieć jaśniejszy, bielszy uśmiech może korzystać z zabiegu wybielania zębów za pomocą iWhite Instant. Należy pamiętać, że przebarwienia wywołane przez leki, takie jak tetracyklina, są zwykle mało podatne na wybielanie zębów.

Jaki jest status prawny produktu iWhite Instant?

iWhite Instant jest zaklasyfikowany jako produkt kosmetyczny i jest zarejestrowany przez rząd belgijski.

Jak białe będą moje zęby po zabiegu?

Rezultaty wybielania mogą różnić się w zależności od osoby i mogą zależeć od pochodzenia przebarwień lub stanu Twoich zębów. Badania kliniczne pokazują jednak, że możesz wybielić zęby aż do 8 odcieni w zaledwie 20 minut. Wyniki tego badania zostały złożone do urzędu patentowego. Liczba odcieni, o które mogą zostać wybielone Twoje zęby, zależy również od tego, jak przebarwione są Twoje zęby przed zabiegiem. Im więcej przebarwień, tym bardziej zauważalne będą efekty zabiegu.

Jak długo utrzyma się efekt wybielający?

To będzie zależeć od Twojej osobistej higieny jamy ustnej. Produkty takie jak tytoń, czerwone wino, herbata i kawa mogą spowodować nowe przebarwienia.

Jak często mogę stosować iWhite Instant?

Możesz go stosować tak często jak chcesz.

Co zrobić, jeśli moje zęby i dziąsła są wrażliwe?

Ponieważ iWhite Instant jest produktem do wybielania zębów niezawierającym nadtlenku wodoru, wrażliwość zębów i/lub dziąseł prawie nigdy nie występuje. Jednak jeśli odczuwasz ból lub wrażliwość, zalecamy w razie konieczności skontaktować się z lekarzem stomatologiem lub famaceutą.

Czy mogę stosować iWhite Instant, jeśli mam problemy z dziąsłami?

Jeśli masz problemy z dziąsłami, skonsultuj się z lekarzem stomatologiem przed zastosowaniem produktu.

Czy mogę stosować iWhite Instant w trakcie leczenia stomatologicznego?

Nie należy stosować produktu w ciągu 2 tygodni po leczeniu stomatologicznym i/lub ortodontycznym (wypełnienia, korony, implanty).

Czy iWhite będzie miał wpływ na plomby, korony i licówki?

Korony, licówki i plomby nie ulegną wybieleniu, a zabieg nie będzie miał na nie wpływu.

Czy wybielanie zębów przy pomocy iWhite jest bezpieczne?

Tak, zabieg wybielania przy pomocy iWhite Instant jest całkowicie bezpieczny dla dziąseł i zębów, ponieważ produkt nie zawiera nadtlenku wodoru. Badania kliniczne pokazały, że nie powoduje nadwrażliwości zębów.

Kiedy nie jest zalecane stosowanie iWhite Instant?

Nie zalecamy stosowania produktu przez dzieci poniżej 14. roku życia, kobiety w ciąży lub karmiące piersią, oraz jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników produktu, lub masz problemy z dziąsłami.