• Быстрое отбеливание
  • Отбеливает до 8 оттенков
  • Активное удаление пятен
  • Клинически доказано: укрепляет зубы, безопасен и эффективен
Набор для профессионального отбеливания зубов с быстрым результатом

iWhite Instant2

iWhite Instant2 efektivitāti nodrošina jauna un unikāla trīskārša zobu balināšanas tehnoloģija, kas padara zobus līdz pat 8 toņiem baltākus, stiprina zobu struktūru un atjauno emalju.

Jau pēc pirmās lietošanas reizes būs tūlītējs efekts! Šī viena soļa zobu balināšanas sistēma ir viegli uzliekama un lietojama. Tumšā aplikuma noņemšana no zobiem notiek ātri un efektīvi. Produkts sastāv no 10 plānām un elastīgām kapēm, kas ir ērti lietojamas un nodrošina maksimālu iedarbību.

Kapes nav jātīra un jāvāra, tāpat nav jānoņemas ar šļircēm un sukām. iWhite Instant2 balināšanas kapēm ir universāls izmērs un hermētisks iepakoJums.

Šis mājas apstākļos lietojamais līdzeklis ir jālieto tikai 20 minūtes dienā, lai iegūtu tūlītējus rezultātus – līdz pat 8 toņiem baltākus zobus. Produktu var lietot 5 dienas pēc kārtas, panākot vēl labākus rezultātus, vai arī periodiski pēc nepieciešamības. iWhite Instant2 ir klīniski pierādīts kā nekaitīgs produkts ar tūlītēju iedarbību.

Trīskārša zobu balināšanas tehnoloģija

iWhite Instant2 balināšanas gels apvieno zināšanas un iWhite Instant tehnoloģiju (kristalizēta kalcija tehnoloģija), ko papildina novatoriskā trīskāršā zobu balināšanas tehnoloģija.

Trīskāršās zobu balināšanas tehnoloģijas pirmais elements ir ftalimidoperoksikapronskābe (Phthalimidoperoxycaproic Acid - PAP). PAP ir patentēta sastāvdaļa, kas iedarbojas uz nedabiskām divkāršajām saitēm, kuras izraisa zobu krāsas maiņu. Šī sastāvdaļa maigi un efektīvi izšķīdina uz zobu emaljas esošo aplikumu. Tādā veidā zoba virsma kļūst baltāka, un aplikums tiek likvidēts.

Tehnoloģijas otrais funkcionālais aspekts ir kalcija un fluora komplekss. Fluorīda daļiņas tiek absorbētas zoba virsmā un paātrina jaunas virsmas veidošanos. Šis komplekss izdala arī kalcija jonus, tādējādi palielinot kalcija daudzumu siekalās un kavējot apatīta zudumu emaljā. Tādējādi kalcija un fluora komplekss remineralizē bojāto emalju un stiprina zobu struktūru. Rezultātā zobi iegūst dabisku baltumu. iWhite Instant2 pēdējais elements ir novatoriskais MOHA komplekss. Šis īpašais komplekss sastāv no maziem, sniegbaltiem hidroksilapatīta mikrokristāliem, kuri nonāk uz emaljas. Hidroksilapatīts ir galvenais dabiskais zoba emalju veidojošais minerāls, un, izdalīdama šos hidroksilapatīta kristālus, šī sastāvdaļa atjauno un veido emalju. Pateicoties MOHA kompleksam, zobi atgūst savu dabiski balto krāsu. Balināšanas kapes tiek ražotas no mīksta, caurspīdīga un elastīga materiāla. Pateicoties tam, spiediena gradients, kas ir viens no svarīgākajiem balināšanas reakcijas paātrināšanas parametriem, tiek uzlabots un virza aktīvo gelu uz zobu virsmu, panākot maksimālu balinošu efektu. Kapes ir izveidotas tā, lai balināšana varētu notikt gan zobu priekšējās, gan aizmugurējā daļā. Tas ir svarīgi tāpēc, ka zobi ir caurspīdīgi, un aizmugurē esošais aplikums var būt redzams arī zobu priekšpusē.

Iespējas

• Klīniski pierādīta TŪLĪTĒJA balinoša iedarbība

• Līdz pat 8 toņiem baltāki zobi

• 100% nekaitīgs līdzeklis bez ūdeņraža pārskābe

• Ātri un efektīvi noņem tumšo aplikumu

• Stiprina zobus

• Atjauno emalju

• Viegli lietojams: viena soļa sistēma, uzpildīta, neparedz sastāvdaļu jaukšanu

• Ērti uzliekams: mīkstas, caurspīdīgas kapes zobu balināšanai, universāls izmērs

• Balina zobus gan priekšpuses, gan aizmugures daļā

Komplekta saturs

10 uzpildītas un lietošanai sagatavotas iWhite Instant2 balināšanas kapes